kidologlogo
sidebarOpen && ()

 • Hakkımızda
 • Ürünlerimiz
 • Basın Odası
 • Yayın Kurulu
 • Bize Ulaşın
 • Logolarımız
 • Yayın Kurulu

  İyi Yaşam Rehberi’nde yer alan ve Kidolog uzmanlarının katkılarıyla hazırlanan içerikler Yayın Kurulu’muz tarafından detaylı bir inceleme sonrasında onaylanmaktadır. Bu içerikler yalnızca bilgilendirme ve kamu yararı amacıyla oluşturulur. Tanı ve tedavi hizmetleri için hekiminize başvurunuz.

  Profile Name
  İlkay Soykal

  Uzman Psikolog

  İstanbul'da doğup, büyümüştür. Ergen ve Yetişkin Ruh Sağlığı, Bağımlılık, Halk Sağlığı ilgi alanlarıdır. Doğuş Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nü ( YÖK burslu ve İngilizce ) tamamlamıştır.

  Profile Name
  İclal Polili

  Çocuk Gelişim Uzmanı

  Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi bölümünden mezun olmuştur. Üsküdar Üniversitesi'nde Çocuk Gelişimi alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

  Profile Name
  M.Merve Çivikakan

  Aile Danışmanı

  Uludağ Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamlamış, lisans mezuniyetinden sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı, Uludağ Üniversitesi’nde Oyun Terapisi sertifikalarını almıştır.

  Profile Name
  Zeynep Alp Torun

  Aile Danışmanı

  Lisans eğitimini 2014 yılında İstanbul Üniversitesinde tamamladıktan sonra yüksek lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesinde ''Dijital oyun bağımlılığı ve spor alışkanlıkları'' başlıklı proje çalışmasıyla başarılı bir şekilde sonlandırmıştır.

  Profile Name
  Elif Doğan

  Operasyon Yöneticisi

  Ted Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü mezunu olan Elif eğitmen hayatı boyunca öğrencilere ilham verici bir öğretmen olma yolunda adım attı. Şu anda Kidolog bünyesinde Operation Manager olarak görev almaktadır.

  Profile Name
  Ahmet Aksoy

  SEO Specialist/Editör

  Yıllarca farklı platformlarda ve firmalarda yazarlık, editörlük ve SEO uzmanlığı yapan Ahmet, Kidolog bünyesinde de SEO uzmanlığı görevini üstlenmiştir. Aynı zamanda içerik stratejilerini belirleyen Ahmet, blogda yer alan yazıların ortaya çıkmasında rol üstlenmektedir.

  KidologLogo

  TR

  Teknik Destek
  (10:00-23:59)

  +90(850) 840 11 39

  App Store

  Google Play

  Spotify

  karekod

  ' Bilinçli ebeveynler mutlu nesiller '

  * Kidolog E-Bülten Üyeliği ile Bizden Haberdar Olun

  © 2024 kidolog.com /Tüm hakları saklıdır.