WhatsApp
Yunus Aksu

Yunus Aksu

Diyetisyen

Meşgul

Seans Süresi 50 Dk
Seans Ücreti 349.00 TL

Yapılan Seans 123
Danışan Sayısı 26
Online Seans Al Uzmana Ücretsiz Soru Sor

Merhaba, ben Yunus Aksu. Hacettepe Üniversitesinden 2019 yılında diyetisyen olarak mezun oldum. Üniversite boyunca yaz aylarımı hedef kitlesi 7-17 yaş arası olan gençlerle okul dışı eğitim kurumlarında, kamplarda beraber geçirip onlarla olan iletişim becerimi güçlendirdim. Beraber beslenme rutinimizi bulup sağlıklı beslenmenin temellerini oluşturduk. Beslenme durumları özel olan gruplarla kamplar gerçekleştirip onların da hayatlarına dokunma şansı yakaladım. Üniversiteyi okurken Ankara’da sosyo-ekonomik olarak dezavantajlı çocukların gelişimi için belediyelerle işbirliği yaparak geleceğimize umut verdik. Mezun olduktan sonra, kurumsal beslenme danışmanı, menü planlayıcı ve klinik diyetisyen olarak hizmet verdim. Aktif olarak beslenme danışmanlığı yaparken Kidolog ile tanıştım ve burada sizlere yardımcı olmak için varım. Kidolog.com ile daha güçlüyüz.
icon Eğitim
  • Hacettepe Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik
icon Sertifikalar
  • İş Sağlığı ve Güvenliği - Hacettepe Üniversitesi

Ergenlik Döneminde Yeme Davranış Bozuklukları
Diyabetli Çocuklarda Beslenme
Obezite Beslenme Danışmanlığı
Besin Alerjisi Olan Bebeklerde Beslenme
Gebelik Döneminde Beslenme
Gebelikte Besin Güvenliği
Okul Öncesi Dönemde Beslenme 2-5 Yaş
Okul Çağı Ve Adolesan Dönemde Beslenme
Emilim Bozukluklarında Beslenme
Doğum Sonrası Alınan Kiloların Verilmesi
Gebelik Öncesinde Beslenme
Sporcu Beslenmesi

icon

Deneme seansi var mi acaba online diyet yapmak yapmak istiyorum 112 kiloyum 17 yaşındayım ayda kac kere görüşme olucak aylik ücret ne kadar gibi sorularim var

Uzmanın Yanıtı

Merhabalar, direkt https://kidolog.com/uzman/detay/yunus-aksu üzerinden randevu oluşturabilirsiniz. 1 Aydaki görüşme sayımızı siz seçebilirsiniz. İsterseniz bir görüşmelik isterseniz de haftada 1 görüşmelik randevu oluşturabilirsiniz. Ücret de sistem üzerinde belirtildiği gibidir.

icon

Merhaba Yunus bey, vegan beslenme konusunda yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca psikodiyet konusu hakkında yönlendirmeniz olur mu? Saygılar Rengin

Uzmanın Yanıtı

Merhabalar, vegan beslenmesi üzerine çalışmaktayım. Psikodiyet terimi aslında bizim de programlarımızda kullandığımız bir yöntem. Psikolojimizin etki etmediği bir beslenme süreci zaten sürdürülebilir değildir. Bu sayede daha kaliteli beslenebilir ve bunu uzun süre devam ettirebilirsiniz.

icon

ben ne yaparsam yapıyım kilo alamıyorum aksine veriyorum enson 41kiloydum şimdi 35 kiloyum bana yardım edin lütfen

Uzmanın Yanıtı

Merhaba, acilen randevumuzu gerçekleştirip sağlıklı vücut ağırlığı aralığına gelmeliyiz. Düzenli takip ve sağlıklı beslenerek bunu başarabiliriz.

icon

n*****

71 yaşındayım, Bir ay arayla iki farklı ameliyat operasyonu geçirdim (bel ve kalça), kilom çok fazla, doktorum zayıfla dedi, diyetisyene git dedi.. Kızım internetten burayı bulmuş,  Yunus Bey oğlum  görüştük, çok iyi, çok bilgili. Diyet listesinde sağlığıma iyi gelecek, kolay şeyler yazdı. Doyurucu bir liste oldu. Sağolsun Yunus Bey. Herkese öneririm.

Uzmanın Yazıları