Özgür Güven

Özgür Güven

Fizyoterapist

Meşgul

Seans Süresi 50 Dk
Seans Ücreti 249.00 TL

Yapılan Seans 66
Danışan Sayısı 25
Online Seans Al Uzmana Ücretsiz Soru Sor

Merhaba ben Fzt.Özgür GÜVEN. 2015 yılında 9 Eylül Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden mezun oldum. 2015-2019 yılları arasında Manisa-Akhisar’da Sevgieli Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde çalıştım. Bu süreçte kendimi geliştirmek istediğim Ortopedik Rehabilitasyon alanında Dokuz Eylül Üniversitesin’de Yüksek Lisans eğitimi aldım. Ağrı yönetiminde hastalarıma daha fazla yardımcı olabilmek için, Hands-On Seminars’ta Mastery Certification in Manual Therapy (MCMT) eğitimini alarak 2017 senesinde mezun oldum. 2019-2020 yıllarında Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesin’de Sağlık Asteğmen olarak Ortopedik Rehabilitasyon Kliniğinde saygıdeğer Gazilerimize hizmet verme şansı buldum. Farklı bakış açıları kazanmak için 2020 yılında The Australian Physiotherapy and Pilates Institute (APPI)’ten Pilates eğitimi aldıktan sonra daha da gelişebilmek için yine APPI’dan ‘‘Pilates for Scoliosis’’ eğitimini 2020 yılında tamamladım. Danışanlarıma daha kaliteli hizmet verebilmek için 2021 yılında Relax & Rehab Fizyoterapi Danışmanlık Merkezini kurdum. Günümüz online dünyasında sizlerle buluşmak ve yardımcı olabilmek içinde buradayım.
icon Eğitim
  • Dokuz Eylül Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
icon Sertifikalar
  • Hands-On Seminars Mastery Certification in Manuel Therapy (MCMT)
  • The Australian Physiotherapy and Pilates Institute (APPI) Pilates For Scoliosis
  • The Australian Physiotherapy and Pilates Institute (APPI) Pilates Matwork
Serebral Palsi (CP)
Hamile Yoga/Pilates
Motor Gelişim Basamakları
Normal Motor Gelişim
Postür Analizi
Duruş Bozuklukları
Skolyozda Üç Boyutlu Egzersiz
Engelli Çocuklarda Fizyoterapi
icon

Pilates yapmak istiyorum sağlığım için fakat online verimli olur mu? Sizden sans almayı düünüyorum ama verimliliği konusunda endişem var?

Uzmanın Yanıtı

Online Seanslardan gayet iyi verim alınabiliyor. Daha önce hiç pilates yapmamış olsanız dahi bu mümkün. Önemli olan öğrenme sürecinde sabır ederek bunu devamlı olarak uygulayabilmektir. İyi günler, görüşmek üzere.