WhatsApp
Kübra Yeşilkaya

Kübra Yeşilkaya

Diyetisyen

Meşgul

Seans Süresi 50 Dk
Seans Ücreti 349.00 TL

Yapılan Seans 66
Danışan Sayısı 30
Online Seans Al Uzmana Ücretsiz Soru Sor

Diyetisyen Kübra Yeşilkaya, Sağlık Bilimleri Üniversitesinden mezun olmuştur. Şu anda Marmara Üniversitesinde yüksek lisan yapmaktadır. Eğitim hayatım boyunca kendimi hem mesleki hem de sosyal açıdan oldukça geliştirmiştir. Şu anda kidologta hizmet vermektedir.
icon Eğitim
  • Marmara Üniversitesi- Yüksek Lisans (Halen)
  • Sağlık Bilimleri Üniversitesi- Beslenme ve Diyetetik
icon Sertifikalar
  • Sağlık Psikolojisi- Unicertificate

Diyabetli Çocuklarda Beslenme
Obezite Beslenme Danışmanlığı
Gebelik Öncesinde Beslenme
Gebelik Döneminde Beslenme
Gebelikte Besin Güvenliği
Doğum Sonrası Alınan Kiloların Verilmesi
Okul Öncesi Dönemde Beslenme 2-5 Yaş
Okul Çağı Ve Adolesan Dönemde Beslenme
Çocuk Hastalıklarında Beslenme
Beslenme Yetersizliği Hastaları
Protein- Enerji Malnütrisyonu
Böbrek Hastalıklarında Beslenme
Onkolojik Hastalıklarda Beslenme
Nörolojik Hastalıklarda Beslenme
Tip 1 Diyabet Ve Karbonhidrat Sayımı
Enternal Ve Prenatal Beslenme
Beslenmede Çocuğun İlgisini Çekecek Yemek Tarifleri

icon

Merhabalar. 6 ay önce sezeryan doğum yaptim ve gobegim hala duruyo. Hamilrligimde 22 kilo almistim. Cok fazla gobegim war. Bunun icin korse taksam işe yararmi. Yada ne yapmam lazim?

Uzmanın Yanıtı

Merhabalar, diyete uygun beslenme ile fit bir görünüme kavuşabilirsiniz. Dilerseniz panelimden randevu oluşturarak detaylı görüşme sağlayabiliriz. İyi günler diliyorum

icon

merhaba! yeme bozukluğu ve vejateryen beslenerek kilo verme ile ilgili size danışmak istiyorum fakat seans seçme kısmında sıkıntı yaşıyorum. Ne zaman ve nasıl görüşebiliriz acaba ?

Uzmanın Yanıtı

Merhabalar, panelim üzerinden dilediğiniz saate müsaitlik talebi veya randevu oluşturabilirsiniz. Bu sayede görüşme sağlayabiliriz. İyi günler diliyorum.

icon

Merhaba. Kidolog üzerinden sadece anne ve çocuklarla mı çalışmaktasınız?

Uzmanın Yanıtı

Merhaba, Sude Hanım. Kişiye özel zayıflama diyetleri, hastalıklarda beslenme tedavisi, kilo yönetimi, vegan- vejetaryan beslenmesi, yeme bozukluklarında beslenme danışmanlığı, kurumlar için menü planlama, diyabet beslenmesi, polikistik over sendromu (PKOS) beslenmesi gibi alanlarda da hizmet vermekteyim. Sağlıklı günler dilerim.

icon

Merhaba ben kilo verme konusunda sizden destek almak istiyorum . Ama kas kütlemi yağ kütlemi bu platform üzerinden nasıl ölçeceğiz yada kan değeri bilgilerimi size mail olarak mı atacağım ? Bu konu hakkında bilgilendirir misiniz ?

Uzmanın Yanıtı

Merhaba Ali Bey, tabiki de. Kas ve yağ kütleniz olarak değil tartı üzerinden giderek seanslarımızı sağlayacağız. Tartı üzerinden de sağlıklı bir şekilde ilerleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Kan tahlilleriniz ve besin tüketim kaydı gibi sonuçlarınızı da seansınızı aldıktan sonra kidolog platformu üzerinden bana iletebilirsiniz. Böylelikle doğru bir şekilde ilerleyeceğiz. Sağlıklı günler dilerim.

icon

Merhaba 30 günlük bebegim var hem dogum sonrası fazla kiloları vermek hemde bebege gaz yapmayacak yiyecekler tüketerek sağlıklı beslenmeyi düşünüyorum diyet için henüz erken mi olur

Uzmanın Yanıtı

Merhaba, iyi günler. Biliyorsunuz aldığınız kilolar 9 aylık bir süreçte alınan kilolardır bu yüzden hızlı kilo vermeyi amaçlamamak gerekmektedir. Yavaş yavaş kilo kaybı olması ideal olanıdır. İlk aylarda yarım kilo ila 1 kilo arası zayıflama normaldir. Süt salgılamak için de vücudumuz enerji harcamaktadır. Bu sebeple emziklilik döneminde düşük kalorili diyetlerden uzak durulması gerekilmelidir. Bir diyetisyen de yardımıyla sağlıklı besinlerle beslenmenize devam edip emzirme döneminde bol bol sıvı tüketmenizi tavsiye ederim. Sağlıklı günler dilerim.

icon

e*****

Gerçekten harika bir görüşme oldu benim için.Hedeflediğim kiloya Kübra hocam ile beraber ulaşacağız.Teşekkür ederim.

icon

g*****

Doğum sonrası kilolarımı vermek için seans aldım güzeldi

icon

A*****

Kübra Hanıma teşekkür ederim. İkinci seansınmızı yapıyoruz kontrolleri aksatmıyoruz göbek yağlanmam vardı inceldiğini hissediyorum hala tartıya çıkmıyorum totem yaptım :D

icon

b*****

Bol su bol su bol su.. :D hocam ısrarla benim gibi su içmeyi unutan birinin aklına su içmeyi getiriyor valla

icon

u*****

Kübra hanım çok tatlı biri. Herkese tavsiye ederim seansını