WhatsApp
Hümeyra Tombaş

Hümeyra Tombaş

Fizyoterapist

Meşgul

Seans Süresi 50 Dk
Seans Ücreti 249.00 TL

Yapılan Seans 67
Danışan Sayısı 27
Online Seans Al Uzmana Ücretsiz Soru Sor

Merhabalar. Ben fizyoterapist Hümeyra Tombaş. Mesleğimin her alanını çok seviyorum. İnsanlara yardımcı olmak, bilgilendirmek ve sorunlarla birlikte başa çıkmak benim hayatımda önemli bir yerde, umarım sizlerle de sorunları birlikte aşarız.
icon Eğitim
  • Marmara Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
icon Sertifikalar
  • Graston tekniği
  • Kinezyobantlama
  • Kuru iğne terapisi
  • Manuel terapi
Serebral Palsi (CP)
Down Sendromu
Normal Motor Gelişim
Postür Analizi
Ergonomi
Duruş Bozuklukları
Skolyozda Üç Boyutlu Egzersiz
Doğuştan Kalça Çıkığında Fizyoterapi
Erken Mobilizasyon, Pozisyonlama
Serebral Palside Fizyoterapi
Tortikolliste Fizyoterapi
Spina Bifidada Fizyoterapi
Brakial Pleksusta Fizyoterapi
Down Sendromunda Fizyoterapi
Engelli Çocuklarda Fizyoterapi
Tip-1 Diyabette Fizyoterapi
Obezitede Fizyoterapi
icon

Dizimde menüsküs yırtılması oluştu yanlış basma nedeniyle 11 aydır diz ağrısı çekiyorum kireçlenme ve sıvı birikimi de var ameliyat öneriyorlar ama olmak istemiyorum fizik doktoruna çıkmamı önerdiler ama bulunduğum ilçede fizik tedavi yok malesefbelimdede 3yerde fıtık tespit ettiler nasıl bir yol izlemeliyim

Uzmanın Yanıtı

Merhaba geçmiş olsun öncelikle. Yaşınız, diğer hastalıklarınız, röntgen görüntülemeleriniz vs lazım esas gidişat ona göre belirlenir ve daha sağlam olur. Röntgene baktığımız zaman belki de hiç ameliyatlık bir durum olmaz ve fizyoterapi ile halledebiliriz. Panelimden randevu oluşturabilirsiniz size daha detaylı destek olabilirim

icon

Hümeyra hanım iyi günler. Ben üst ve orta sırt bölgesi ve özellikle sağ bacak üst bölgesin uyuşma oluyor. 3 adet boyun fıtığı var. Ben atakumda ikamet ediyorum. Kliniğizi ziyaret etmek isterim. Saygılarımla.

Uzmanın Yanıtı

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Konu hakkında size Kidolog web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden yardımcı olabilirim. Panelimden "online seans al" seçeneği ile randevu oluşturabilirsiniz. Sevgiler..

icon

Merhabalar. Şiddetli bel ağrılarım var. Doktora gittim bir sorun çıkmadı ama evde egzersiz önerdi. Evde yapabileceğim iyi gelecek egzersiz önerileriniz var mı? Y ada sizden seans alsam bana destek olur musunuz?

Uzmanın Yanıtı

Merhaba eğer doktor kontrolü sonrasında klinik bulgu çıkmadıysa yüksek ihtimalle mekanik bel ağrısıdır yani günlük yaşamınızda yaptığınız hareketler ve postürünüzden kaynaklanıyordur. Detaylı bir görüşme sağlarsak size daha iyi yardımcı olabilirim. Çünkü yaş, günlük yaşam, meslek vs. egzersiz programını belirleyen faktörlerdir. Seans alırsanız daha faydalı iletişim sağlarız. Geçmiş olsun.

Uzmanın Yazıları