WhatsApp

icon Eğitim
  • Yükleniyor
icon Sertifikalar
  • Yükleniyor

Ağrılı Emzirme
Bebeğin Emmeyi Reddetmesi/Bebeğin Memeyi Reddetmesi
Birden Fazla Bebek Emzirilmesi
Emzirme Danışmanı
Emzirme Zorluğu
Meme Ucu Yaraları
Memede Aşırı Dolgunluk
Sütün Az/Normalden Fazla Gelmesi
Sütün Sağılması ve Saklanma İhtiyacı

icon
Bebek

Merhaba Gözde hanım. 3 günlük bebeğim ile ilgili yardım arıyorum. Bebeğim memeye yanaşmıyor, ağzını meme görünce açmıyor. Çeşit çeşit pozisyonları denedim, hiç birinde tutmuyor memeyi. Meme istediği işaretleri gösteriyor, arıyor, ama ağzı kapalı kalıyor. Sadece elimle sağdığım sütü küçük kaşıkla ağzına verip besleyebiliyorum. Bu konuda siz yardımcı olabilir misiniz yoksa beni yönlendirebilir misiniz? Gazipaşa/Antalya'da yaşıyoruz.

Uzmanın Yanıtı

Merhaba tabii ki. Meme Reddi durumu bu Seans alabilirsiniz.

icon

e*****

Gözde hanım çok bilgili ve donanımlı...sağolsun tüm sorularımızı detaylıca cevaplandırdı ve çok ilgilendi..bizim için çok verimli bir görüşme oldu..kendisine çok teşekkür ediyorum..

icon

S*****

Gözde hocam o kadar güzel dinledi o kadar güzel anlattı ki çok ama çok memnun kaldım.Anlattıklarını harfiyen uygulayıp meme reddi sorununu aşacağım hocamın sayesinde.Ayrıca azalan sütüm için verdiği öneriler beni tekrar umutlandırdı.Teşekkürler hocam. Dilerim diğer seansımız size sadece teşekkür etmek için olur????

icon

A*****

Gözde hanım teşekkür ederim sizin sayenizde tamamen umudum tükenmişti ama şimdi sizin sayenizde emzirmeye yöneldim güzel bilgileriniz güler yüzünüz ve samimeyetinizden dolayı tesekur ederim Her zaman emzirmek her zaman ilk öncelik anne sütü ????????

icon

f*****

Teşekkür ederim hocam çok naziksiniz çok yaklaşımınız harika. Çok faydalı bir görüşme sağladık.