WhatsApp
Gözde Abacı

Gözde Abacı

Emzirme Danışmanı

Hemen Görüşme İçin Meşgul

Seans Süresi 50 Dk
Seans Ücreti 189.00 TL

Yapılan Seans 120
Danışan Sayısı 36
Online Seans Al Uzmana Ücretsiz Soru Sor

Merhaba ben Gözde. Öncelikle Ebeyim. 1980 İzmir doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Ebelik Bölümü mezunuyum. Mesleğimde 24. yılımdayım. Ayrıca tamamladığım iki ayrı eğitimimle aktif olarak bireysel emzirme danışmalığı yapmaktayım. İzmir de yaşıyorum ve iki çocuk annesiyim. Özellikle Meme Reddi ve Anne Sütü Artışı Eğitimleri konusunda tecrübe sahibiyim. Doğru Emzirme Teknikleri ile aşılamayacak Emzirme Sorunu yoktur. Erken müdahale ve doğru destek ile Siz de sorunsuz emzirebilirsiniz.

Emzirme Zorluğu
Bebeğin Emmeyi Reddetmesi/Bebeğin Memeyi Reddetmesi
Ağrılı Emzirme
Meme Ucu Yaraları
Sütün Az/Normalden Fazla Gelmesi
Memede Aşırı Dolgunluk
Sütün Sağılması ve Saklanma İhtiyacı
Birden Fazla Bebek Emzirilmesi
Emzirme Zorluğu
Bebeğin Emmeyi Reddetmesi/Bebeğin Memeyi Reddetmesi
Ağrılı Emzirme
Meme Ucu Yaraları
Sütün Az/Normalden Fazla Gelmesi
Memede Aşırı Dolgunluk
Sütün Sağılması ve Saklanma İhtiyacı
Birden Fazla Bebek Emzirilmesi

icon

Mrb kızım 12 aylik ve gece beslenmesini kesmek istiyorum ama olmuyor sürekli meme istiyorvermezsem ağlıyor uyanıyor gündüz de aynı şekilde ek gida istemiyor memede doymak istiyor ama dk başı istiyor ne yapmam gerek tamamen mi biraktirmaliyim?

Uzmanın Yanıtı

Merhaba. Emzirmeyi sonlandırma bebeğin hazır olması ile ilgilidir. Dönem dönem çok emmek isteyebilirler. Bu dönem gündüz azaltmayla başlayın. Emme sayılarını düşürerek devam edin. Detaylı bilgi için panelimden "online seans al" butonu ile randevu oluşturabilirsiniz.

icon

2 aylik bebegim var beni emmiyor agliyor mememi almiyor kendini geri cekiyir sagip veriyirum onu iciyor ama

Uzmanın Yanıtı

Merhaba. Muhtemelen biberon ile veriyorsunuz ve onun istediği hızlı akış. Yani biberona alışmış ve Memede ki akışı beğenmediğinden meme reddi yaşıyorsunuz.

icon

Yenidogan bebegim başta ememisti sonradan düzeldi ben 2 saatte bir uyandirmadan kendi uyaniyor bazen 1 saati buluyor memede durması bazen 10 dk. Bebek istediği kadar durabilir degil mi bunun bir suresi var midir? Her yalanma aranmasinda meme vermek doğru bir hareket diye düşünüyorum. Doktor 30 dk dan fazla emmesin sütun biter memeyi emzik yapiyo filan dedi ama ben katılmıyorum bu fikre

Uzmanın Yanıtı

Merhaba. Her bebeğin emme ritmi farklıdır. Kilo alımı iyi giden ve sağlık riskini atlatmış bir bebek de süreye hiç takılmayın. O istedikçe emzirin. Sevgiler ♡

icon

merhaba bebeğim 4 aylık 2 aydır meme reddi yaşıyor.ilk başlarda ayakta hoplaya zıplaya emdiriyordum ama şimdi uyanıkken emmiyor. uykuda emzirebiliyorum ve çok fazla emmiyor en fazla 10 dk emiyor.sütüm çok fazla değil. biberon emzik hiç kullanmadım.biberon kullanmak istemiyorum.ne yapmam gerek. tentene temas birlikte duş denemediğim yol kalmadı.eds denemedim tavsiye ederseniz onu da deneyeceğim.

Uzmanın Yanıtı

Merhaba. Eds deneyebilirsiniz. Profesyonel Teknik gerektiren bir konudur. Seans alarak Teknik öğrenmenizi tavsiye ederim.

icon

Merhaba Uygulamalı emzirme danışmanlığı veriyor musunuz? Doğduğundan beri meme reddi yaşıyoruz. Bebegim suan 2 aylik

Uzmanın Yanıtı

Merhaba. Evet ev ziyaretleri de yapıyorum. Online olarak seans da yapıyorum.

icon

Merhabalar bebegim 28 günlük col şükür emiyor fakat ses çıkıyor emerken sapur şapur diye kilo alimi cişli bez kakasi hersey normal ama gaz oluyor galiba bu sebepten bu konuda yardimci olabilirmisiniz

Uzmanın Yanıtı

Merhaba. Muhtemelen sütünüz hızlı ve tazyikli geliyor. Bu da emerken ses çıkmasına ve gaz problemlerine sebep olur. Emzirme Teknikleri ve doğru pozisyon ile düzelebilen bir durum. Seans alabilirsiniz. Sevgiler.

icon

Merhaba 1 haftalık anneyim, sütüm var ama çocuğum meme emmiyor. Evde uygulamalı eğitim veriyor musunuz acaba?

Uzmanın Yanıtı

Merhaba evet veriyorum. Hangi şehirdesiniz

icon

Merhaba Gözde hanım. 3 günlük bebeğim ile ilgili yardım arıyorum. Bebeğim memeye yanaşmıyor, ağzını meme görünce açmıyor. Çeşit çeşit pozisyonları denedim, hiç birinde tutmuyor memeyi. Meme istediği işaretleri gösteriyor, arıyor, ama ağzı kapalı kalıyor. Sadece elimle sağdığım sütü küçük kaşıkla ağzına verip besleyebiliyorum. Bu konuda siz yardımcı olabilir misiniz yoksa beni yönlendirebilir misiniz? Gazipaşa/Antalya'da yaşıyoruz.

Uzmanın Yanıtı

Merhaba tabii ki. Meme Reddi durumu bu Seans alabilirsiniz.

icon

y*****

gözde hocam inanılmaz iyi bir uzman. Kidolog ve tüm anneler çok şanslı. deneyimli ve çok bilgili, güleryüzünüz için ayrıca teşekkür ederim.

icon

z*****

sütüm çok fazla geliyordu ve artık ne yapacağımı bilemiyordum. iyiki hocamızla ve kidologla krşılaştım çok şey öğrendim sağolun.

icon

d*****

Süt sağımı ve süt saklama konusunda hocamızdan seans aldım. interneten de herhangi bir yerden de okuyabilirdim belki ama ben deneyimli alandan bir uzmandan dinlemek istedim. şimdi içim rahat. sağolun hocam iyi ki varsınız.

icon

t*****

yeni anne olacağım 10 gün kaldı. hocamdan doğru emzirme, meme tutuşu, süt sağma ve saklama öğrendim. bence her anne adayının eğitim alması gerekli. içim daha rahat artık.

icon

y*****

sütüm çok az geliyordu ve bebeğimi besleyemiyordum. gözde hocamın desteği ile mememi sağmayı öğrendim, bebeğimin nasıl doğru emmesi gerektiğini öğrendim. çok mutluyum çoookkk. iyi ki varsınız hocam

icon

r*****

gözde hocam çok bilgili ve çok ilgili iyi ki karşılaştık kidologla ve gözde hocamla. sağolun hocam 

icon

i*****

online olarak destek almaktan çekindim başta, görüşme odaları güvenli mi ya kayıt altına alınırsa diye, yetkililer ile görüştüm meğer görüşme odaları kayıt altına alınamıyormuş, görüşme bittikten sonra odalar siliniyormuş ekran görüntüsü bile yokmuş. benim gibi çekingen anneler bunu bilsin diye yazdım. gözde hocam zaten çok iyi bir uzman allah razı olsun ondan

icon

z*****

gözde hocam sayenizde rahatladım. göğüslerim şiş oluyordu sağma yapamıyordum. o kadar çok şey öğrettiniz ki bana. buradan tüm annelere öneriyorum hocamızı ve kidologu.

icon

d*****

bebeğim birinci ayında mememi reddetti. o kadar üzülüyordum ki biberonda vermek istemiyordum. gözde hocama ne kadar teşekkür etsem az kalır. tüm annelere öneriyorum hocamı. hem çok deneyimli hem çok bilgili birde çok güler yüzlü hiç çekinmiyorsunuz :)

icon

t*****

bebeğimi emziremiyordum, göğüslerim şişiyordu ve acıyordu, gözde hocam o kadar bilgili ki ilk seans sonrası bu kadar düzelme beklemezdim. çok şey öğrendim. sağolun hocam

icon

A*****

Meme ucumda emzirmekten yara olmuştu, gözde hocamdan destek aldım. hocamız çok deneyimli, doğru tutuşu öğretti sağolsun. artık yara olmuyor, bebeğim emiyor çok mutluyum allah razı olsun sizden hocam.

icon

e*****

Gözde hanım çok bilgili ve donanımlı...sağolsun tüm sorularımızı detaylıca cevaplandırdı ve çok ilgilendi..bizim için çok verimli bir görüşme oldu..kendisine çok teşekkür ediyorum..

icon

S*****

Gözde hocam o kadar güzel dinledi o kadar güzel anlattı ki çok ama çok memnun kaldım.Anlattıklarını harfiyen uygulayıp meme reddi sorununu aşacağım hocamın sayesinde.Ayrıca azalan sütüm için verdiği öneriler beni tekrar umutlandırdı.Teşekkürler hocam. Dilerim diğer seansımız size sadece teşekkür etmek için olur????

icon

A*****

Gözde hanım teşekkür ederim sizin sayenizde tamamen umudum tükenmişti ama şimdi sizin sayenizde emzirmeye yöneldim güzel bilgileriniz güler yüzünüz ve samimeyetinizden dolayı tesekur ederim Her zaman emzirmek her zaman ilk öncelik anne sütü ????????

icon

f*****

Teşekkür ederim hocam çok naziksiniz çok yaklaşımınız harika. Çok faydalı bir görüşme sağladık.