WhatsApp
Beliz Bayraktar

Beliz Bayraktar

Psikolog

Meşgul

Seans Süresi 50 Dk
Seans Ücreti 349.00 TL

Yapılan Seans 107
Danışan Sayısı 40
Online Seans Al Uzmana Ücretsiz Soru Sor

icon Eğitim
  • İstanbul Şehir Üniversitesi-Psikoloji (İngilizce)
icon Sertifikalar
  • Datem-Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi (Ebru Şalcıoğlu)
  • İstanbul Gedik Üniversitesi-Cinsel Terapi Eğitimi
  • Marmara Üniversitesi-Aile Danışmanlığı Eğitimi (450 saat)

Bilişsel Davranışçı Terapi
Çözüm Odaklı Terapi
Sistemik Aile Terapisi
Evlilik ve Çift Terapisi
Yetişkin Psikoterapisi
Ebeveyn ve Çocuk İlişkisi
Aile Danışmanlığı
Anksiyete
Depresyon
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Sosyal Fobi
Panik Atak
İletişim Problemleri
Sınav Kaygısı
Kaygı
İkili İlişkiler
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
İlişki Problemleri
Yaygın Kaygı Bozukluğu
Sosyal Kaygı
Kaygı Bozuklukları
Cinsel Terapi
Kadınlarda Görülen Cinsel İşlev Bozuklukları
Vajinusmus
Ayrılma ve Boşanma
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
Evlilik
Porno Bağımlılığı
Cinsel İsteksizlik
Erken Boşalma
Erektil Disfonksiyon
Retarde Ejakülasyon
Prematür Ejakülasyon
Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar
Travmatik Olaylarla Baş Edebilme
Takıntılı Düşünceler
Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi

icon

Merhaba. Ben 6 ay once dogum yaptim. Suan oglum 6 aylik. 2bucuk aylikken kafasindan ameliyat oldu suan kask takiyoruz. Bu yuzden gunun 23 saati klimali ortamda durmasi gerekuyor kafasinin kasktan dolayi terlememesi icin ve gunde sadwce 1 saat molamiz var. Dogum yaptigimdan buyana surekli annem yanimdaydi. Esim calistgi icin. Annemde oglum 5 aylik oldugunda kndi ewine dondu artik. Sanirim alistigim icin yalnizlim fobim olustu. Cok skliyorum tek basima kalmak istemiyorum. Oglum 6 aylim surekli onunla ilgileniyorum oyin oynuyoruz ama klimali ortamdan cikamadigimiz icinde biyere pek gidemiyoruz. Esim aksam 7de geliyor ve oglum 8 uyuyor o uyuyunca bnde uuuyorum. Gece cok fazla uyaniyor surekli kalkiyorum ve uykusuzluk had safhada. Okadar yorgun ve pskolojisi bozuk hissediyorum ki kndimi. Bazen durup dururken agliyorum. Ne yapcagimi bilemiyorum artik.

Uzmanın Yanıtı

Merhabalar, öncelikle çok geçmiş olsun oğlunuz rahatsızlığı için. Hamilelik sonrası anne hormonal olarak bazı duygusal iniş çıkışlar yaşar, bunların yanına uykusuzluk eklenir ve her anne ne kadar yanında yardım edenler olsa da kendini duygusal ve bedensel anlamda yorgun hissedebilir. Çocuğunuzun hastalığı da bu süreçte biraz daha zorlamış olabilir sizleri. Süreci daha sakin ve ruhsal anlamda daha güçlü geçirebilmek adına, psikoterapi faydalı olabilir. Sizler içinde uygun olduğunda burada her zaman yardımcı olmaya hazırız, dilerseniz profilimden randevu talep edebilirsiniz.

icon

Hocam merhaba 29 yaşındayım 22 aylık bir oğlum var 3 yıl önce okb tanısı konmuştu bana ilaç tedavisi ile iyi olmuştum sonra ilacı bıraktım ama kalıcı bir iyileşme söz konusu olmadı stresli dönemlerden geçtim hala da geçiyorum ama ben kendimden ziyade size bu durumdan oğlumu nasıl koruyabileceğimi sormak istiyorum? Yani şöyle açıklayayım hocam aslında oğlumla iyi iletişim kuran bir anneyim yani anlatıyorum doğruyu yanlışı şuan ne kadar anlayabilirse tabi ama bazen çok sabırsız olabilyorum kızıyorum falan bunu her annede yapabilir diye düşünüp kendime çok yüklenmemeye çalışıyorum çocuktan beklentimin yüksek olmaması gerektiğini kendime hatırlatıp iyi bir anne olmaya çalışıyorum ama gelin görün ki söz konusu uyku oldu mu bazen deliriyorum sabahın köründe kalkıyor uzun bir süredir bu böyle zor uykuya geçiriyorum bir süre sabırlı davranıyorum ama sonra şarterlerim atıyor ve çocuğuma karşı asabileşiyorum elimde değil hocam kan beynime sıçramış gibi oluyorum bazen eline ayağına vuruyorum tutamıyorum kendimi anne olan bunu yapmaz diyip bu seferde oturup ben ağlamaya başlıyorum. Sakinleşince kendime kızıyorum ama o sakin kalamadığım anda çocuğumun canını acıtabiliyorum bazen sonra da benim canım acıyor işte ne yapacağımı bilmiyorum hocam. Stresli dönemden geçiyorum ve bu okb yi daha da tetikledi onun tetiklenmesi stresimi daha çok arttırdığından bu stresi oğlumdan çıkarıyormuşum gibi geliyor ben kötü bir anne miyim sizce hocam uzman yardımı almam gerektiğini bende düşünüyorum alacam da inşallah ama bana içimi rahatlatacak birşeyler söyleyebilir misiniz acaba?

Uzmanın Yanıtı

Merhabalar, OKB genelde ilaç tedavisiyle rahatlar ancak terapiyle beraber kalıcı çözümler elde edilir o yüzden beraberinde terapi kişi için daha iyileştiricidir, stresli durumlar, duygusal zorluklar OKB’yi tetikleyebilir, olasıdır. Annelik doğası gereği yorucu ve streslidir o yüzden yaşadığınız durumlar çok olağandır, dilerseniz OKB için beraber bir tedavi sürecine başlayabiliriz, profilimize girip Panelimden "online seans al" butonu ile randevu oluşturabilirsiniz. Sevgiler,

icon

Erken boşalma sorunu neden olabilir neyapmaliyim

Uzmanın Yanıtı

Merhabalar, cinsel problemlerimiz hem psikolojik hem biyolojik kökenli olabilirler, biyolojik temelli bir sorun olup olmadığını tespit etmek için önce üroloji muayenesi gerekir, eğer psikolojik temelli bir sorun var ise de cinsel terapi bunun için yardımcı olacaktır, ancak cinsel terapi için tek eşli cinsel ilişki çok önemlidir, eğer çoklu partner söz konusuysa cinsel terapi çalışmakta zorlayıcıdır. Sizler bu tanımlar içerisindeyseniz eğer kidolog panelimden "online seans al" butonu ile randevu oluşturabilirsiniz.

Uzmanın Yanıtı

Merhabalar, cinsel problemlerimiz hem psikolojik hem biyolojik kökenli olabilirler, biyolojik temelli bir sorun olup olmadığını tespit etmek için önce üroloji muayenesi gerekir, eğer psikolojik temelli bir sorun var ise de cinsel terapi bunun için yardımcı olacaktır, ancak cinsel terapi için tek eşli cinsel ilişki çok önemlidir, eğer çoklu partner söz konusuysa cinsel terapi çalışmakta zorlayıcıdır. Sizler bu tanımlar içerisindeyseniz eğer kidolog panelimden "online seans al" butonu ile randevu oluşturabilirsiniz.

icon

Merhabalar babam evlerin camında çıplak kadınlar görüyor ve hepsinin ona aşık olduğunu düşünüyor kibirli bı şekilde bu 3 aya yakın devam ediyo tedirgin olmaya başlıyorum lütfen yardım edin nedeni nedir ne yapmaliyiz

Uzmanın Yanıtı

Merhabalar, başkalarının görmediği şeyler görmek psikiyatrik tanının alanına daha çok girebilir. Bir psikiyatrik muayene sonrası, psikiyatrist sürece göre yönlendirme yapabilir, eğer bir psikolog, psikoterapi süreci yürütmeli denirse, her zaman kidolog üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Panelimden "online seans al" seçeneği ile randevu oluşturabilirsiniz. Sevgiler

icon

Hocam bugün müsait iseniz sean alacaktım saat 19.00 ile 20.00 arasinda

Uzmanın Yanıtı

Seansımız oluşturulmuştur, seans içerisinde görüşmek üzere

icon

Kolay gelsin hocam takıntı konusunda da yardımcı oluyor musunuz ? OKB bu konu açıklamalarda yok

Uzmanın Yanıtı

Merhabalar, evet OKB de çalışmalarım arasında bulunmaktadır.

icon

Takıntılarımdan nasıl kurtulurum sizin desteğinizle en kısa sürede geçebileceğine inanıyormusunuz.

Uzmanın Yanıtı

Merhabalar, aldığımız eğitimlerle amacımız daha fazla problem çözebilmeyi sağlamaktır, eğer sizlerle seans içerisinde hem iletişimsel, hem güven bağını inşa edersek birlikte, problemleri çözmekte her zaman faydalı olacaktır. Dilerseniz ücretsiz bir ön görüşme talep edip, daha sonra seans alabilirsiniz.

icon

Merhaba, müsait olduğunuzda 5 dakika da olsa bir ön görüşme yapma şansımız var mıdır?

Uzmanın Yanıtı

Merhabalar, kidolog ekibimizle görüşüp, bir tarih ve saat belirleyip ücretsiz ön görüşmemizi gerçekleştirebiliriz.

icon

Çift terapiside mi aynı fiyat

Uzmanın Yanıtı

Merhabalar Işıl Hanım, Evet seans ücretlerimiz sabittir.

icon

Annemi sevmiyorum ne yapmalıyım

Uzmanın Yanıtı

Merhaba İlayda Hanım, Anne-baba ilişkilerimiz mıknatıs gibidir bazen pozitif bazen negatif olabilir. Anne baba sevgisi dediğimizde ne demek istiyoruz önce bunu tanımlayabiliriz beraber, daha sonra neler yapabileceğimizi yani neyi yapmak istediğimizi konuşabiliriz. Bu konuyla ilgili destek almak isterseniz eğer,ücretsiz ön görüşme yapabiliriz, daha sonra da seans gerçekleştirebiliriz.

icon

Hocam merhaba ücretsiz ön görüşme yapabiliyor muyuz yoksa direk seans mi yapmalıyız teşekkürler

Uzmanın Yanıtı

Merhaba Kadir Bey, Ücretsiz ön görüşme talep ederseniz eğer 15 dakikalık bir ön görüşme gerçekleştirebiliriz.

icon

Hocam merhaba ücretsiz ön görüşme yapabiliyor muyuz yoksa direk seans mi yapmalıyız teşekkürler

Uzmanın Yanıtı

Merhaba Kadir Bey, ücretsiz ön görüşme talep ederseniz seans almadan 15 dakikalık bir ön görüşme gerçekleştirebiliriz.

icon

Slm iyi günler müsait olunca görüşebilirmiyiz

Uzmanın Yanıtı

Merhabalar Salih Bey, Elbette, dilerseniz ücretsiz ön görüşme alabilirsiniz

icon

Bu konu için konuşmak ve yardım almak istiyorum

Uzmanın Yanıtı

Merhabalar, yardım almak istediğiniz konu için isterseniz bir seans alabilirsiniz ve bir ön görüşme gerçekleştirebiliriz.

icon

Eşimle monoton devam eden cinsel yaşamının sadece benim seans almamla eşime ilişkide daha fazla haz aldırıp ilişkimizi heyecanlı hale getirmem mümkünmü

Uzmanın Yanıtı

Merhaba, Cinsel Terapinin en büyük amacı çiftlere doyumlu Cinsel ilişki yaşamalarına yardımcı olmaktır, sizinle bireysel olarakta görüşebiliriz, ancak çoğunlukla biz çiftleri birlikte görmenin yaptığımız çalışmaların kalıcı olması açısından daha faydalı olduğunu düşünüyoruz, sizi ve partnerinizi isterseniz tek seans içerisinde de görebiliriz.