Abdulhakim Özkul

Abdulhakim Özkul

Ergoterapist

Meşgul

Seans Süresi 50 Dk
Seans Ücreti 249.00 TL

Yapılan Seans 3
Danışan Sayısı 2
Online Seans Al Uzmana Ücretsiz Soru Sor

1997 Ankara doğumluyum ve Ankara'da yaşıyorum. Liseyi Kırıkkale Fen Lisesi'nde okudum. Hacettepe Üniversitesi Ergoterapi Bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Üniversite hayatımda birçok mesleki ve gelişimsel etkinliğe katıldım ve organize ettim. Mezun olduktan sonra Ankara'nın adı duyulmuş kaliteli kurumlarında çalıştım ve tecrübe kazandım. Şuan hala özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde çalışmaktayım.
icon Eğitim
 • Hacettepe Üniversitesi - Ergoterapi Bölümü
icon Sertifikalar
 • 12.Engelsiz Üniversiteler Çalıştayı - Organizatör - Hacettepe Üniversitesi
 • Ergoterapi Perspektifinden Masaj
 • Ergoterapi Perspektifinden Otizm
 • Ergoterapi Perspektifinden Pediatri
 • Ergoterapi'de Değerlendirme
 • II. Uluslararası Katılımlı Ergoterapi ve Rehabilitasyon & IV. Ulusal Ergoterapi Öğrenci Kongresi
 • İlk Yardımcı Sertifikası - Türk Kızılayı
 • Mesleki İşaret Dili Sertifikası
 • Otizm Nedir? Paneli - Katılımcı - Hacettepe Üniversitesi
 • Serebral Palsi'de Rehabilitasyon Yaklaşımları - Katılımcı - Hacettepe Üniversitesi
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
Mental Motor Retardasyon
Yazı Yazma ve ince Motor Beceri Sorunları
Down Sendromu, Çeşitli Genetik Bozukluklar
Gelişimsel Koordinasyon Bozuklukları
Tendon ve Sinir Yaralanmaları
Duyu Bütünleme
icon

Hocam merhaba yarın için Seana almistik ama dosya gönderecektiniz bi form

Uzmanın Yanıtı

Merhaba. Gönderdim evet. Kidolog destekle iletişime geçer misiniz? Nasıl ulaşacağınızı anlatsınlar

icon

5 bucuk yaşında oğlum denge hız hareket sistemiyle ilgili duyu butunleme almisti.Suan yaşadığımız yere çok uzak duyu butunleme merkezleri.Acaba yaşı dolayısıyla online seans uygun olur mu

Uzmanın Yanıtı

Uygun olur tabi ki. Terapist ile yüz yüze yapılan seansların yanında ebeveynlerin evde uyguladığı ev programları ve ödevler çocuklarının gelişimi için çok büyük önem gösteriyor ve çocuğun gelişimine büyük katkılar sağlıyor. Vereceğim programları ve ödevleri uygulayarak bana göndereceğiniz fotoğraf ve videolar ile takibini sağlayarak programları güncelleyerek ilerleyebiliriz. Panelimden müsaitlik talebinde bulunabilirsiniz, daha ayrıntılı konuşabiliriz.

icon

Merhaba. Yetişkin dehb tanı ve desteğine ihtiyacım var. Bir süredir özellikle yabancı kaynaklardan öğrenmeye çalışıyorum ancak ona bağlı diğer durumlar ile beraber seçici odaklanmamı belirtince bir ilerleme kaydedemedim. Alanlarınızda vardı ancak bu konuyla hâlâ ilgileniyor musunuz? Bilgi almak istiyordum. Teşekkür ederim.

Uzmanın Yanıtı

Merhabalar. Çocuk/ergen DEHB tanılı veya tanısız bireylerle aktif olarak çalışmaktayım, yetişkin dehb da ilgi alanlarım içerisinde. Tanı konusunda yetişkin Psikiyatri birimi uzmanından yardım alabilirsiniz. Şikayetlerinizi dinleyip , aklınızdaki soruları cebaplayabilmem için takvimimden randevu oluşturabilirsiniz. İyi günler dilerim.

icon

Merhaba benim yardıma ihtiyacım var. İlk defa olarak paylaşacağım bunu. Biz aylardır Türkiye'ye geldik. Ama buraya geldiğimden sağlığım düzenim bozuldu, toparlandım derken olmuyor. Ben tesettürlü biriyim inançlı insanım. Ama çok kötü alışkanlık edindim ve birşeyler çalmaya başladım. Inanın ihtiyacım yok hatta asla böyle şeye tahammül edemem. Ve durumun başlangıcı başım buraya geldiğimden çok ağrıyor hatta hasta oldum ve kan testi yaptırdım sorun yok vitamin yazdı. Ama 2 aya yakındır kafamda aniden sancılar oluyor bir taraflı, buna sancı mı tutma mı desem,sanki beynimin içinden geliyor 1dk fln bitiyor. Ve kötüsü uykusuzluk çekiyorum 11den bile uzansan bir türlü uyuyamıyorum. Uyku çayı aldım ama etkisi olmadı. Ve reglim den sonra 24 saatlik baş ağrısı yaşıyorum ve ilaçta içsem geçmez. Lütfen okursanız yardımcı olun

Uzmanın Yanıtı

Merhaba. Yardım istediğiniz konular benim alanıma girmiyor. Bu konuda Kidolog'da uzman klinik psikologlardan randevu talebinde bulunabilirsiniz. İyi günler dilerim.

icon

2*****

Hocam görüşmeyi unuttunuz galiba