Online Diyetisyenle Sağlıklı Kilo Verin

Online Diyetisyenle Sağlıklı Kilo Verin

Günümüzde yoğun çalışma süreci, hareketsiz bir yaşamı da beraberinde getirmiştir. Özellikle ofis ve bürolarda oturarak çalışanlar, gittikçe artan kilolarıyla birlikte sağlık sorunlarıyla da uğraşmak zorunda kalabiliyorlar. Kiloya bağlı olarak; kalp, şeker, tansiyon, bacaklarda uyuşma, ayak ağrıları, huzursuz bacak sendromları sıklıkla gece horlamaların artması, mide rahatsızlıkları gibi sağlık problemleri ortaya çıkmaktadır.

Kilolardan kurtulmak için birçok yan ürün bulunmaktadır. Bu ürünler sağlık açısında kesinlikle tercih edilmemesi gereken ürünlerdir. Aniden hızlı kilo vermek birçok organ hasarına sebep olabilir. Ayrıca duyarak ya da araştırarak öğrendiğimiz diyet programlarında bize uygun olmayabilir. Uzman bir diyetisyen önerisi ile kontrollü şekilde kilo vermek mümkündür.

Online Diyetisyenlerimizden Hemen Randevu Almak İçin; Kidolog Diyetisyen

Sağlıklı Kilo Vermek İçin Online Diyetisyen

Kilo vermek çoğu kişi için çok zorlu ve sabır isteyen bir süreçtir. Bu dönemde kilolarımızdan kurtulmak için, bir yerden bularak yaptığımız diyetle belki görünürde birkaç kilo vermiş olabiliriz. Fakat hızlı kilo vermenin tahribatı iç organlara kadar ulaşarak ileride sağlık problemlerinin oluşmasına yol açabilir. Hızlı kilo veren bünyeler de oluşan hasarlar ileride tamiri mümkün olmayan sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Diyet programları kişiye özeldir.

Kişiye göre hazırlanan programlarda, kişinin yaşı, sağlık problemleri ve vücut kitle endeksi gibi faktörler dikkatte alınarak bir hesaplama yapılır. Bu yöntemle liste oluşturulur. Bu konuda uzman desteği sağlanmalıdır. Online Diyetisyen bu süreci rahat geçirmeniz için gereken tüm desteği size sağlayacaktır.

Sağlıklı şekilde kilo vermek ve kalıcı bir kiloya ulaşmak için mutlaka bir diyetisyene başvurmalısınız. Diyetisyene gitmek için fırsat bulamayan ya da dışarıda olup gelemeyenler için Online Diyetisyen kalıcı çözümler sunacaktır. Kişiye özel hazırlanan programlar ile, online olarak yapacağınız görüşmeler ve sonrası için uygulayacağınız programlarla hedeflediğiniz kilolara ulaşmanız mümkün olacaktır.

Diyetisyen eşliğinde verilen kilolar her zaman kalıcı bir etki yapacaktır. Uzman önerisi ile verilen kilolar sağlıklı bir şeklide vücuttan atılacaktır. Programlarla sadece kilo vermek değil, aynı zamanda vücudunuzdaki bazı rahatsızlıkların düzene girdiğini göreceksiniz.

İlginizi çekebilir: Hamilelikte Beslenme

Fazla Kilolardan Kurtulmak Artık Çok Yakın

Online Diyetisyen kişilere uygun bir diyet programı hazırlayarak en doğru süreci başlatmış olur. Kişilere özel hazırlanan beslenme önerileri ile önündeki engel teşkil eden problemlerin saptanması ve sonrası için çözümü tespit edilerek, sorunların bitirilmesi odaklanır. Ayrıca, diyet programları ile sürekli iletişim halinde olunması bir oto kontrol sistemi sağlanmasına olanak tanır. Bu süreçte, belirlenen hedefe ulaşmak için, motivasyon çok önemlidir. Diyetisyen bu süreçte sürekli iletişim halinde olduğu danışanına moral yükseltme çalışmasına dâhil eder.

Online Diyetisyen programımda çalışmaya başladığınız andan itibaren belli aralıklarla kontrolünüz gerçekleşir. Sesli aramalar veya görüntülü konuşmalar hem isteklendirme hem de kontrol özelliği taşır. Online programla yorulmadan, yolda sürekli zaman kaybetmeyerek, hızlı ve pratik sonuçlara ulaşma şansı yüksektir.

İlginizi çekebilir: Bebeklerde 2 Yaş Sonrası Beslenme Nasıl Olmalı?

Yayımlama Tarihi: 21 Ekim 2021
Güncelleme Tarihi: 6 Ekim 2022
Yayımlama Tarihi:
21 Ekim 2021
Güncelleme Tarihi:
6 Ekim 2022

Kidolog. com; ebeveyn ve çocuk danışmanlık platformudur. Bebeğinizin ve çocuğunuzun gelişimi için birbirinden farklı uzmanlar ile tanışmak ister misiniz? Çocuğunuzun gelişiminde bir pusula olmak isteyen alanında uzman birçok danışman ile bedensel ve ruhsal zindeliği ortaya çıkarın. Doğum öncesinde ve sonrasında sizi yalnız bırakmayacak danışmanlara ulaşmak artık çok kolay.

Diğer Yazılar
Nerede Olursanız Olun
Her Zaman Sizinleyiz

Online Seans Almak ve Uzmana Ücretsiz Soru Sormak Için Kaydolun

Mobil Uygulamayı İndir Tüm Uzmanları Görüntüle