10 milyon TL değerleme ile ikinci yatırım geldi

10 milyon TL değerleme ile ikinci yatırım geldi

Ebeveynlere online uzman desteği sağlayan danışmanlık platformu Kidolog olarak; değerlememizi 4 ay gibi kısa bir sürede 3 kattan fazla arttırdık. Tohum yatırım turu öncesi köprü yatırım turunu tamamladık.

Kuruluşumuzun dördüncü ayında 3 milyon TL değerleme ile Alesta Yatırım’dan tohum öncesi ilk yatırımı alarak, hız kesmeden büyüyerek ikinci yatırım turunu da tamamladık. 10 milyon TL değerlemeye ulaşarak; mevcut yatırımcımız Alesta’dan devam yatırımı alırken, aralarında Erkin Fındık’ın da bulunduğu melek yatırımcı grubundan köprü finansman sağladık.

Kuruluşumuzdan bu yana binlerce ailenin yanında olarak, büyüyerek sadece ülkemizdeki ebeveynlere değil, yurtdışındaki Türklere de ulaştık. Kurucu Ortağı ve CEO'muz Eray Uğurelli, “Tükiye’deki seçkin Kidolog uzmanları başta Almanya, Belçika ve İsveç olmak üzere yurt dışında yaşayan Türk ailelere hizmet veriyor” dedi.

Kidolog İngiltere yolcusu

İkinci yatırım turunu kısa sürede tamamlamış olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, bu yeni yatırımı yurtdışına açılma yolunda kullanacaklarını ifade eden Eray Uğurelli, şöyle konuştu: “Hedefimiz dünya genelinde anne-çocuk dikeyinde akla gelen ilk marka olmak. Bilinçli ebeveynler, mutlu nesiller oluşturmak için Türkiye’den başlattığımız yolculuğu tüm dünyaya ulaştırmayı planlıyoruz. Yurt dışına açılma çalışmalarımızı başlattık. 2022 yılı içerisinde farklı dillerde ve farklı coğrafyalarda hizmet sunacağız. Bulunduğumuz ülkelerde yerel uzmanlar ile çalışacağız. Bu operasyonun ilk adımını önümüzdeki ay İngiltere’de açılarak atıyoruz. İngiltere’nin ardından Avrupa pazarında Almanya, İspanya ve Hollanda; ardından da Azerbaycan ve Arap ülkelerine açılmayı planlıyoruz.”

Mobil aplikasyon geliyor

Eylül ayında logo ve web arayüzümüzün yenilenmesinden sonra, kısa süre içinde mobil aplikasyonlarımız da devrede olacak.
Eray Uğurelli, “Kullanıcılara daha hızlı hizmet verebilmek için mobil deneyimi çok önemsiyoruz. Web platformunda sağladığımız birbirinden farklı özellikler ile öne çıkıyoruz. Mobilde ise sadece aplikasyonlar üzerinden kullanılacak hizmetlerimiz olacak. Gelişim takibi, yapay asistanlar gibi ebeveynlerin işlerini kolaylaştıracak birçok yenilik de bu aplikasyonda yer alacak. Böylece her an her yerde aplikasyon üzerinden çok daha hızlı bir şekilde Kidologlarımız ile Kidoveynlerimizi buluşturacağız” dedi.

Kidolog’u sürekli geliştirdiklerini ve yeni projeleri hayata geçirdiklerini dile getiren Uğurelli, Albaraka Garaj, İTÜ Çekirdek Big Bang ve TEB Girişim Evi girişimi aracılığıyla girişim ekosisteminde adlarını duyurduklarını söyledi.

NEDEN KİDOLOG?

Kidolog çocuk gelişim uzmanları, psikologlar, emzirme danışmanları, diyetisyenler, ergoterapistler, fizyoterapistler, özel eğitim uzmanları, doulalar ve dil konuşma terapistleri ile yetişkin psikologlarından oluşan 200 kişilik bir kadro ile online 7/24 canlı uzman desteği sağlıyor. Aynı zamanda ücretsiz hizmetleri ve içerikleri ile ebeveynleri bilinçlendirmeye devam ediyor.

Yayımlama Tarihi: 4 Kasım 2021
Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2022
Yayımlama Tarihi:
4 Kasım 2021
Güncelleme Tarihi:
10 Mart 2022

Kidolog. com; ebeveyn ve çocuk danışmanlık platformudur. Bebeğinizin ve çocuğunuzun gelişimi için birbirinden farklı uzmanlar ile tanışmak ister misiniz? Çocuğunuzun gelişiminde bir pusula olmak isteyen alanında uzman birçok danışman ile bedensel ve ruhsal zindeliği ortaya çıkarın. Doğum öncesinde ve sonrasında sizi yalnız bırakmayacak danışmanlara ulaşmak artık çok kolay.

Diğer Yazılar
Nerede Olursanız Olun
Her Zaman Sizinleyiz

Online Seans Almak ve Uzmana Ücretsiz Soru Sormak Için Kaydolun

Mobil Uygulamayı İndir Tüm Uzmanları Görüntüle