kidologlogo

Psikiyatri Online Görüşme 

İnsanlar eski çağlardan beri psikiyatrik sorunlar ile uğraşmış olmuş ve bu konuda tedavi ve destek almışlardır. Eskiden sadece hastaneler ve klinikler aracılığı ile verilen bu destekler; günümüzde teknolojinin gelişimi ile artık internet kanallarıyla gerçekleşebilmekte olup insanlar online alarak da alanında uzman kişilerden bu hizmetleri alabilirler.

Kimler Online Terapi Almalıdır? 

Ruhsal bunalımda veya bazı ruhsal sorunlar ile mücadele eden bireyler bu hizmeti güvenilir kişiler üzerinden almalıdır. Unutulmaması gereken konu birçok psikiyatrik sorunun çözümü oluşu ve bu konuda uzman kişilerden destek alınmasının mutlaka gerekli oluşudur. Yani kesinlikle alanında uzman kişilerden destek almanız gerekmektedir. Özellikle covid döneminde insanlar hastaneleri ve klinikleri tercih etmek istememekte ve evinde hizmet almak istemektedirler. Tam olarak bu alanda sizler için Online terapi muhakkak ki büyük bir hizmet olarak karşınıza çıkıyor. Sizlerde alanında uzman psikiyatristlere ulaşıp kendilerinden Online terapi için randevu alabilir ve seansınıza başlayabilirsiniz.

Psikiyatrist Kimlere Denilmektedir?

Bilindiği üzere insan psikolojisi ile ilgilenen ve bu konuda hizmet veren doktorlar bulunmaktadır. Psikiyatrist olabilmek için 6 senelik tıp hizmetini tamamlayan hekimler TUS sınavından başarılı bir puan almış ve bu alanda asistanlık hizmetini tamamlamış ve psikiyatrist hekim unvanını alabilmiş alanında uzun uğraşlar ve asistanlık süresi geçirmiş doktorlardır. İnsanların ruhsal olarak geçirmiş olduğu bunalım ve hastalıklarla ilgilenen psikiyatristler bu alanda internet kanalları ile de görüşme sağlıyor ve sizleri bu şekilde de terapi ediyorlar 

Psikolojik Sorunlarınızda Neden Destek Almalısınız? 

İnsanlar ruhsal olarak geçirmiş olduğu bunalımlar sorunlar ve hastalıklar sebebiyle kesinlikle alanında uzman kişilerden destek almalıdır. Çünkü bu sorunların tedavi edilebilecek ve kontrol altına alınabilecek sorunlar olduğu göz ardı edilmemesi gereken konulardır. İnsanların günlük yaşam kalitelerini aşırı şekilde düşürebilecek olan bu sorunlar alanında yetişmiş ve uzman kişiler tarafından terapi ve tedavi edilmesi durumunda kontrol altına alınabilmekte ve tedavi edilebilmektedir.

Bireylerin bu sorunların da diğer sağlık sorunları gibi tedavi edilmesi gereken sağlık sorunları olması gerektiğini kesinlikle kabul etmelerine ve destek almayı kabul etmelerine ikna olmaları gerekmektedir. Kendi hayat kalitelerini büyük oranda düşürmeleri aksi takdirde kaçınılmaz bir durum olacak ve bireyler içine girdiği durumdan fiziksel ve ruhsal anlamda olumsuz etkilenecek çevresine ve kendisine bu durumun olumsuz yönlerini yansıtacaktır.

Psikiyatri Online Görüşme Ücretleri Ne Kadardır?

Bu alanda hizmet verem profesyonel insanlara internet yoluyla ulaşıp evinizden dahi çıkmadan online olarak ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bu alanda hizmet veren kişilerin kesinlikle güvenilir ve aynı zamanda alanında uzman olan insanlar olmalarını göz ardı etmemenizdir.

Bu hizmeti veren kişiden kişiye değişmekle beraber olarak aşağı yukarı aynı orda ve klinik fiyatlarının üzerinde olmamaktadır. Yani online terapi hizmeti normal piyasanın üzerinde değildir.

 

125446

Kişi Okudu

Kidolog
KidologLogo

Teknik Destek
(10:00-23:59)

+90(850) 840 11 39

App Store

Google Play

Spotify

karekod

' Bilinçli ebeveynler mutlu nesiller '

* Kidolog E-Bülten Üyeliği ile Bizden Haberdar Olun

© 2024 kidolog.com /Tüm hakları saklıdır.