Özgeçmiş

Denizli Türk Eğitim Vakfı Lisesinden 2011 yılında mezun oldu. 2016 yılında Doğuş Üniversitesi Psikoloji bölümünden “The Effect of Mood Manipulation on Paranormal Belief” adlı tez çalışmasını tamamlayarak mezun oldu. 2018 yılında Maltepe Üniversitesi Gelişim Psikolojisi Yüksek Lisans programından “60-72 Aylık Çocukların Prososyal Davranışlarına Sosyal, Duygusal ve Bilişsel Gelişimlerinin Etkisi” adlı tez çalışmasını tamamlayarak mezun oldu. Üniversite öğrenimi içerisinde, ‘Toplumsal Duyarlılık Projesi’ için bir İlköğretim okulunda bir dönem dans öğretmenliği yaptı. 2012-2014 yılları arasında 3-18 yaş arası hastalığı hayati tehlike taşıyan çocuklara destek amaçlı ‘Hayalimi Paylaş’ projesinde yer aldı. 2013-2015 yılları arasında Doğuş Üniversitesi Psikoloji Kulübünde, kulüp başkanlığı yaptı. 2012-2014 yılları arasında TPÖÇG (Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu) aktivitelerine aktif katılım sağladı ve ilk Psifest gerçekleşmesinde sponsorluk ekibinin lideri olarak görev aldı. Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubunda (TPÖÇG) 2014-2015 yılları arasında Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak yönetim kurulunda görev aldı. Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde Aile Danışmanlığı Sertifika Programını bitirmiştir. Okul öncesi eğitim kurumlarında okul psikoloğu olarak görev alarak çocuk-aile psikolojik danışmanlık birimlerini yürütmektedir. Kullandığı Testler arasında WISC IV Zeka Testi (Psikologlar Derneği), Standford Binet Zeka Testi, CAS (Cognitive Assesment System-Bilişsel Değerlendirme Sistemi) Ölçeği, MOXO (Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite) Testi, Denver II Gelişimsel Tarama Envanteri, Frostig Görsel Algılama Testi, Gestalt Bender, Peabody Resim Kelime Testi, Ankara Gelişim Envanteri, Gessel Gelişim Envanteri, Sınav Kaygısı Ölçeği, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Burdon Dikkat Testi, Frankfurter Dikkat Testi, Catell 2A Zeka Testi, D2 Dikkat Testi, Louisa Duss Psikanalitik Hikayeler Testi, Bier Cümle Tamamlama Testi ve Good Enough Harris bulunmaktadır. Öğrenme problemlerine yönelik PASS Bilişsel Müdahale (Dr. Tamer ERGİN), kısa süreli çözüm odaklı terapi ve bilişsel davranışçı oyun terapisi aldığı eğitimler arasındadır. Dikkat ve öğrenme sorunları, duygusal ve davranış sorunlar çocuklarla çalıştığı alanlar arasındadır. Türk Psikologlar Derneği (TPD) ve Psikoterapi ve Psikososyal Çalışmaları Derneği (PEP) üyesi; TUDİV (Türkiye Disleksi Vakfı) ve KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) gönüllü üyesidir. 2015 yılından beri Bir Gün Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde psikolog olarak görev almakta, eğitsel ve psikolojik danışmanlık programlarını yürütmekte, test uygulamalarını yapmaktadır.

Uzmanlık Alanları
 • Anne Baba Tutumları
 • Baş Etme Becerileri
 • Çocuk Psikolojisi
 • Çocuk ve Ergen
 • Davranış Problemleri
 • DenverII
 • Ergen Danışmanlığı
 • Ergen Psikolojisi
 • Evlilik ve Aile Danışmanlığı
 • Gelişim Psikolojisi
 • Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
 • Okula Uyum
 • Oyun Terapisi
 • Psikolog/Psikolojik Danışman
 • Sınav Kaygısı

Eğitim


Sertifikalar

5.00
Toplam 3 yorum
5 yıldız
4 yıldız
3 yıldız
2 yıldız
1 yıldız

s****** - 27.03.2021 10:11:58

İletişimi ve bakış açısı çok iyi bir psikolog. Kesinlikle getirdiği tavsiyeler başarılı. Ben çok memnun kaldım.

A***** - 27.03.2021 10:10:23

1 yıldır pandemi döneminde ben ve ailem mahvolduk. İnsanlara derdimizi anlatmakta zorluk çekiyoruz kendimi burada buldum sizinle tanışltım elif hocam beni dinlediniz yol gösterdiniz umarım devamlı görüşürüz.

ö*** - 27.03.2021 10:07:03

İlk görüşmemizdi biraz gerginlik olmasına rağmen beni dinleyip rahatlatan birisisiniz. Kaygılarım hakkında konuştuk bence ilk görüsme için çok iyiydi umarım daha rahat bir hayat beni bekliyor.

Randevu Detayları

Randevu almak istediğiniz tarih ve saati doğru seçtiğinizden emin olunuz. Seans başlangıçları saat başından en az 5-10 dakika sonrasında başladığından dolayı oda girişlerini bu şekilde yapınız. Lütfen odaya giriş yaptıktan sonra tekrar çıkış yapmayınız! Aşağıdaki butona tık koyarak bilgilerinizin doğruluğunu onaylayınız.
 • 45 DK. - 79₺

WhatsApp Destek Hattı